آیا باید در طرح‌های ایردراپ ارزهای دیجیتال عضو شویم cryptocurrency airdrops؟

ایردراپ‌ها روش جدیدی برای توزیع ارزهای دیجیتال بین انبوهی از مخاطبین هستند. ممکن است ایردراپ با این هدف صورت بگیرد که یک ارز دیجیتال متمرکز و در دست عده محدودی نباشد. افزایش تعداد دارندگان یک ارز دیجیتال می‌تواند منجر به شکل گیری یک شبکه غیرمتمرکز سالم شود.

اما چنین طرح‌هایی کاملاً رایگان نیستند. البته طرح‌های رایگان هم وجود دارند اما در بیشتر مواقع تبلیغ کنندگان چنین طرح‌هایی به دنبال بهره برداری از شما یا دریافت چیزی در قبال انجام این کار هستند.

معمولاً آنچه که در ازای پرداخت توکن‌های ایردراپ از شما درخواست می‌شود، اطلاعات شخصی شماست. آیا این اطلاعات ارزش 5 یا 10 دلاری که در قالب یک ارز دیجیتال دریافت می‌کنید را دارد؟ انتخاب با شماست اما احتمالاً روش‌های بهتری برای کسب این درآمد اندک بدون نیاز به ارائه اطلاعات شخصی وجود دارد. به همین دلیل باید برای عضویت در چنین طرح‌هایی بسیار مراقب و محتاط باشید.

صحبت‌های پایانی

همانطور که در این سری از مطالب سایت ما مشاهده کردید، تریدینگ در حوزه ارزهای دیجیتال می‌تواند کار سختی باشد چون باید با مفاهیم زیادی آشنایی پیدا کنید. امیدواریم که این مطالب به شما برای آشنایی هر چه بیشتر با این حوزه کمک کرده باشند.

به اشتراک بگذارید

پیشنهاد میکنیم این پست ها را هم بخوانید

تحلیل قیمت بیت کوین در 5 آذر 97

8 دلیل افت مارکت کریپتوکارنسی در سال 201

ایالت کاتالونیای اسپانیا پیشگام در زمینه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید