پلتفرم جدید باینانس و دیفای با سرمایه 100 میلیون دلاری یکپارچه می شوند.

به نقل از کوین دسک، باینانس قصد دارد سیستم مالی غیرمتمرکز(دیفای) را به سیستم صرافی متمرکز سیفای خود (CeFi)متصل سازد. غول مبادلات ارز رمزنگاری اکسچنج باینانس 100 میلیون دلار برای پشتیبانی از پروژه های دیفای در سیستم هوشمند غیرمتمرکزخود هزینه می کند.

مدیرعامل باینانس ، Changpeng Zhao در اجلاس دنیای دیفای در روز پنجشنبه اعلام کرد. این ادغام یک "پل" بین سیستم مالی غیرمتمرکز دیفای و سیستم مالی متمرکز سیفای است و به نوعی سیستم هوشمند زنجیره ای غیرمتمرکز باینانس را به آنها متصل میسازد.

بر اساس اخبار روز پنجشنبه از این اجلاس، کاربران Binance می توانند از عناصر CeFi معاملات آتی ، حاشیه سود، پس انداز ، سهام و وام دهی دیفای، بازارسازی خودکار و استخراج نقدینگی بهره مند شوند.

این طرح جدید کاربرانی از باینانس را هدف قرار داده است که می خواهند بدون خروج از سیستم عامل متمرکز در DeFi شرکت کنند.

طبق این پلتفرم جدید ، دارندگان توکن بومی باینانس کوین BNB، می توانند در هنگام مشارکت درحاکمیت سهام سیستم هوشمند غیرمتمرکزباینانس برخوردار شوند  که از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده می کند.

از آنجا که باینانس در آوریل 2019 برای اولین بار با اکسچنج غیرمتمرکز خود وارد DeFi شد،به گسترش رد پای خود در این فضا ادامه داده است.

در اوایل این ماه در همین راستا، باینانس محصولی را به نام Launchpool معرفی كرد تا راهی برای درآمدزایی از طریق سهام گذاری توکن هایی برای تولید محصول و استراتژی مرسوم ، جهت کسب سود در DeFi به کاربران ارائه دهد.

این برنامه همچنین یک پلتفرم دیفای مشابه یونی سوامپ را راه اندازی کرده است که اجازه معامله در بازار خودکار را می دهد.

به اشتراک بگذارید

پیشنهاد میکنیم این پست ها را هم بخوانید

مقایسه انت ماینر و ریگ کارت گرافیک

مشکلات احتمالی آنت ماینر و راه حل های آن

تتر و امکان سپرده گذاری و برداشت دلار کل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید