مدير ريپل بردگارلينگ هاوس با صحبت هاى ترامپ در خصوص ليبرا و بيت كوين موافقم.

تقریباً تمامی فعالان حوزه ارزهای دیجیتال بر این عقیده‌اند که صحبت‌های ترامپ در این‌باره، نوید دورانی جدید در فضای ارزهای دیجیتالی را می‌دهد. با وجود انتقادات شدید از جانب رئیس‌جمهور آمریکا نسبت به بیت کوین و ارزهای دیجیتال، این صحبت‌ها باعث شد  توجهات به بازار افزایش‌ یافته و بیت کوین و به‌ طور کلی ارزهای دیجیتال، برای مدتی به صدر اخبار جهان برسند. نکته جالب اینجاست که «برد گارلینگ هاوس» (Brad Garlinghouse)، از ریپل، با او هم‌نظر است.

مدیر عامل ریپل در اظهاراتی اعلام کرد که با «منوشین»، وزیر خزانه‌داری آمریکا، در ارتباط با «لیبرا»، ارز دیجیتالی فیس‌بوک، و خطرات احتمالی آن در آینده هم‌نظر است. او در مصاحبه‌ای با بخش اقتصادی خبرگزاری «فاکس» اذعان داشت که موافق رویکرد ترامپ و انتقادات وی نسبت به لیبرا و بیت کوین است. او در ادامه افزود:

 

راستش به‌شدت با جناب وزیر موافقم و توییتهای هفته‌ی گذشته رئیس‌جمهور را نیز تأیید می‌کنم. این مسئله حیاتی است که در ارتباط با این فناوری‌های جدید فکر کنیم، دقیقا مثل هر تکنولوژی جدیدی که باید درمورد چارچوب‌های قانونی آن فکر کرد. به نظرم برخی از ارزهای دیجیتالی به دنبال این هستند که چطور از رویارویی با دولت‌های طفره بروند و چارچوب‌های قانونی را دور بزنند. از طرف دیگر بر این عقیده‌ام که نباید همه‌ی ارزهای دیجیتال را با یک چشم دید.

به اشتراک بگذارید

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

  

جدیدترین ارسال ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید