مقایسه آنتماینر S15 در مقابل آنتماینر T15

مقایسه Antminer S15 در مقابل Antminer T15 : کدام یک از آن‌ها را باید بخرید؟

هشتم نوامبر بیت‌مین  اعلام کرده‌است که دستگاه های ماینر 7 نانومتری SHA - 256 ٬ بطور رسمی به صورت رسمی به فروش می‌رسد. Antminer S15 و T15، دستگاههای جدیدی هستند که در بازار استخراج وارد شده‌اند که آن‌ها هم اکنون مانند پنکیک‌ها به فروش می‌رسند، اما آیا ارزش خرید را دارند؟ همچنین، کدام یک را باید بخرید اگر تصمیم بگیرید که سرمایه‌گذاری کنید؟ ما می‌خواهیم همه این سوال‌ها رو جواب بدیم٬ پس به خواندن ادامه دهید!

قیمت

اجازه دهید با مهم‌ترین ویژگی شروع کنیم. قیمت. Antminer S15 به 1020 دلار می‌رسد در حالی Antminer T15 قیمت متوسط‌ تری دارد و 710 دلار به فروش می‌رسد. به خاطر داشته باشید که هر دو دستگاه از دارای پاور  می‌باشند، بنابراین نیازی نیست نگران خرید یک پاور اضافی باشید، با این حال باید یک کابل برق سازگار داشته باشید.

این راند را T15 برنده شد

 

عملکرد

اینجاست که S15 خودش را از T15 جدا می‌کند. در حالت عملکرد بالا، تخمین زده می‌شود که به نرخ هش ۲۸ تراهرتز/ ثانیه هم برسد، در حالی که T15 تنها می‌تواند حداکثر تا ۲۳ تراهرتز/ ثانیه را به دست آورد. مصرف توان آن‌ها به ترتیب در ۱۵۹۶وات و 1541 وات است.

S15

حالت عملکرد بالا

حالت ذخیره‌سازی انرژی

نرخ هش

28 تراهش/ ثانیه +-

17 تراهش / ثانیه +-

مصرف توان

1596 وات +-

850 وات  +-

بازدهی انرژی

56 ژول / تراهرتز (شرایط دمایی 25 درجه سانتی‌گراد)

50 ژول / تراهرتز (شرایط دمایی 25 درجه سانتی‌گراد)

T15

حالت عملکرد بالا

حالت ذخیره‌سازی انرژی

نرخ هش

23 تراهش/ ثانیه +-

20 تراهش / ثانیه +-

مصرف توان

1541 وات +-

1200 وات  +-

بازدهی انرژی

67 ژول / تراهرتز (شرایط دمایی 25 درجه سانتی‌گراد)

60 ژول / تراهرتز (شرایط دمایی 25 درجه سانتی‌گراد)


این راند را S15 برنده شد


سود دهی و بازگشت سرمایه

در آخر باید به سودآوری و بازدهی کلی هر دستگاه نگاه کنیم. برای این محاسبه، ما از یک هزینه انرژی متوسط 0.10 دلار برای هر  c/kWh استفاده کردیم. طبق گفته واتوماین، اگر شما امروز با هر دوی این دستگاه ها شروع به کار کردید در بهترین حالت ممکن است ۷.۲۶ دلار در روز با S15 و ۵.۴۴ دلار در روز با T15 به دست آورید. با در نظر گرفتن سقوط اخیربیت کوین ، سودهای کلی استخراج، بد نیست.

 

تاکنون به نظر می‌رسد که Antminer S15 در بخش سودآوری T15 را شکست می‌دهد، همان‌طور که اغلب استخراج‌گران  هم به شما این را خواهند گفت. سودآوری همه چیز نیست. همچنین باید به بازگشت سرمایه هم نگاهی بیندازیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنیم. اینجا جایی است که بحث جالب می‌شود.

ANTMINER S15: بازگشت سرمایه در: 220.83 روز

ANTMINER T15: بازگشت سرمایه در: 185.02 روز

نتیجه‌گیری

در نهایت، در حالی که  Antminer S15 به نظر می‌رسد که دارای ویژگی‌های برتری است، قیمت زیاد آن Antminer T15 را جذاب‌تر می‌کند و برای بازگشت سرمایه منطقی‌تر است. بنابراین اگر قصد دارید به سمت ایسیک ۷ نانومتری جدید بیت‌مین حرکت کنید، بهتر است T15 را بگیرید (که عالی است زیرا هنوز هم موجود و در دسترس است). به یاد داشته باشید، بازار رمزنگاری متغیر است، بنابراین آنچه امروز اتفاق می‌افتد٬ ممکن است فردا تغییر کند٬ پس مطمئن شوید که همیشه تحقیق خود را انجام می‌دهید.

به اشتراک بگذارید

محتوای بیشتر در این بخش: « آنتماینر Antminer S9i Whatsminer M20S 65 T​H »

پیشنهاد میکنیم این پست ها را هم بخوانید

مقایسه انت ماینر و ریگ کارت گرافیک

تحلیل قیمت بیت کوین در 5 آذر 97

8 دلیل افت مارکت کریپتوکارنسی در سال 201

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید