آموزش:ماینر FusionSilicon X1 12.5 GH Lyra2rev​2

آموزش:ماینر FusionSilicon X1 12.5 GH Lyra2rev2

این مستند آموزشی برای FusionSilicon X1 تهیه شده که یک ماینر Lyra۲rev۲ بوده و توسط شركت FusionSilicon ساخته شده‌است. FusionSilicon X1 یك دستگاه استخراج است که از الگوریتم Lyra2rev2 پشتیبانی می‌کند، این دستگاه از همه سکه‌های مبتنی بر الگوریتم Lyra2rev2 پشتیبانی می كند، مانند XVG، mona، VTC. برای استخراج Lyra2۲rev2، نرخ هش آن برابر با ۱۲.۵ GH / s است، در حالی که مصرف برق آن تنها ۱۰۴۰ وات است​.

ما FusionSilicon X1 را به عنوان مثال برای نشان دادن تنظیمات و عیب یابی انتخاب كردیم که موارد ذكرشده در این مستند به همان اندازه برای سایر مدل‌های FusionSilicon نیز کاربرد دارند​.

آماده سازی

دانش پیش‌زمینه زیر برای استفاده از ماینر کمک خواهد کرد​:

BitcoinWiki: https://en.bitcoinwiki.org/wiki/Lyra2REv2

Lyra2rev2 Coin List: https://coinguides.org/lyra2rev2-

lyra2v2-algorithm/

NiceHash: https://www.nicehash.com

باید تصمیم بگیرید که قصد استخراج چه ارزی را دارید و چه استخری می‌خواهید استفاده کنید. باید یکی از استخرهای استخراج را انتخاب کنید و یک حساب كاربری در آن استخر بسازید. همچنین توصیه می‌شود که نگاهی به بخش "راهنما" در استخر استخراج خود داشته باشید​.

​در این مستند، ما از NiceHash برای استخراج Lyra2rev2 استفاده كرده ایم.

اتصال ماینر

ماینر را به خروجی LAN در همان روتری متصل کنید که کامپیوتر شما نیز به آن متصل است ماینر به صورت مستقل عمل می كند، کامپیوتر فقط برای پیکربندی ماینر مورد نیاز است. و یک پاور حداقل ۱۲۰۰ واتی با 10 خروجی 6pin مورد نیاز است​.

این ماینر را به صورت زیر از eastshore دریافت خواهید کرد بررسی کنید که آیا سیم‌های مربوط به ماینر به طور محکم به هم وصل شده‌اند (ممكن است حین حمل و نقل، حجابجا شده باشند).

سه صفحه هش وجود دارد که هر کدام دارای سه خروجی 6pin هستند و یک خروجی سیاه 6pin نیز روی کنترل‌کننده برای مجموع ۱۰ خروجی 6pin اختصاص یافته است همه ۱۰ خروجی 6pin برای استخراج استفاده خواهند شد.

. پاور را آماده کنید باید ۱۰ رابط 6pin بر روی PSU وجود داشته باشد، که همه ۱۰ خروجی مربوط به ماینر باید به PSU متصل شوند.

سپس کابل ethernet و سیم برق را متصل کنید، ارتباط ماینر برقرار می شود​.

راهنمای استخراج

دقت کنید که به درستی ماینر را متصل کنید سپس پاور را روشن كنید.

برای ۱ تا ۳ دقیقه صبر کنید (ماینر به حدود ۱ تا ۳ دقیقه زمان نیاز دارد تا عملیات خود را آغاز کند. لطفا صبر کنید.)

نشانی IP ماینر را اسكن نمایید: "پروتکل شبکه" ماینر، DHCP " است نشانی IP در شبکه‌های مختلف متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید برای آموزش اسكن كردن به این وبلاگ رجوع كنید: How to find out the IP address ofyour crypto mine​r

به صفحه پیکربندی ماینر وارد شوید: مرورگر اینترنتی خود مانند گوگل کروم را باز كنید و آدرس IP را در آن وارد كنید (برای مثال، ۱۹۲.۱۶۸.۱.۸۲). كلمه عبور "fusion" است​.

گاهی ممکن است نتوانید فورا وارد صفحه تنظیمات شوید، لطفا فقط یک دقیقه صبر کنید، سپس سعی کنید دوباره شروع کنید​.

سپس، "Homepage" ماینر، نمایش داده خواهد شد​.

بر روی تب MinerConfiguration در بالای صفحه برای تنظیمات حساب كاربری کلیک کنید​.

قبل از اینکه حساب کاربری خود را تنظیم کنید، باید ابتدا نگاهی به صفحه "Help" استخر خود بیاندازید تا نشانی اینترنتی استخر را بدانید​.

در این آزمون ، از NiceHash برای استخراج Lyra۲rev۲ استفاده کردیم با توجه به صفحه Help آن، نشانی URL استخر را به صورت زیر تنظیم می‌کنیم:

Pool URL: stratum+tcp://lyra2rev2.hk.nicehash.com:3360

Pool Worker: 32E..........XM (Your mining ADDRESS)

Pool Password: 123123

پس از تنظیم جزئیات حساب، تنظیمات را با کلیک روی "Save&Apply" ذخیره کنید​.

برای ۱ تا ۳ دقیقه صبر کنید، سپس ماینر تنظیمات استخراج را مجددا اعمال خواهد کرد و استخراج را با حسابی که تنظیم كرده اید، شروع خواهد کرد​.

شما می‌توانید جزئیات استخراج را در صفحه "وضعیت ماینر" بررسی کنید سرعت استخراج که در اینجا نشان داده می‌شود، هر ۵ ثانیه به روز می‌شود.

شما می‌توانید جزییات کار سه صفحه هش را در مسیر زیر بررسی نمایید​:

​“Miner Status” -> “Modules”

اگر ماینر کاملا صحیح کار می‌کند، نیازی نیست چیز دیگری را تغییر دهید (از جمله تنظیمات دیگر در "system"، "network")​. حالا همه چیز آماده است بگذارید این ماشین زیبا کار کند و برای شما پول بسازد.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید