Whatsminer M20S 65 T​H

Whatsminer M20S 65 T​H

در این مطلب، مروری از تجربه كار من با ماینر M20S 65 TH كه شركت سازنده آن MicroBT است، ارائه می شود این ماینر با استفاده از تراشه های 12nm و همراه با یك پاور توكار ساخته شده‌است. برای اطمینان از میزان مصرف برق این ماینر، آن را چند روز در حال عملیات تحت نظر گرفتم. دمای متوسط برای محیط تقریبا ۲۷ درجه سلسیوس بوده است.

عملکرد واقعی در مقابل عملكرد تبلیغات​ی

این مدل دارای بازده تبلیغاتی 48 W/TH یاJ/GH 0.048  @ 65TH +/- 5% با مصرف برق 3120 وات +/- 10​%

تست‌های دنیای واقعی، همانطور که در بالا دیده می‌شود، به مشخصات فنی نزدیك هستند. من حین تست 65 TH @ 3232 W را مشاهده كردم كه به ما كارایی 0.0497 J/GH را نشان می دهد​.

مدل M۲۰S این مرحله از تست را با موفقیت گذراند​،

سهولت استفاد​ه

نص​ب

تنظیم و راه اندازی ماینر از این ساده تر نمی شود. شما تنها مسئول برقراری دو اتصال هستید و تمام. نخست اتصال کابل شبکه به خروجی اترنت است. دومی اتصال سیم برق است. این ماینر به كابل برق با كانكتور C19 نیاز دارد. من از یک کابل ۱۲ و با مشخصه 20 amps استفاده کردم​.

توجه داشته باشید که باید اطمینان حاصل کنید که یک مدار برای PSU موجود در مشخصات وجود خواهد داشت. این به این معنی است که حداقل ولتاژ خطی ۲۰۰ ولت و حداکثر ۲۶۰ ولت است. چنانچه از PSU استفاده می كنید، حتماً قبل از راه اندازی مانیر آن را بررسی كنید​.

ورود و پیکربند​ی

زمانی که به IP ماینرها در شبکه خود دسترسی پیدا کردید، با استفاده از این اطلاعات كاربری: نام كاربری و كلمه عبور: admin، وارد سیستم می‌شوید تب "پیکربندی" را انتخاب کرده و سپس "CGminer Configuration" را از منوی کرکره‌ای انتخاب کنید. در اینجا شما اطلاعات استخرهای موردنظر خود را وارد می‌کنید یك تب برای حالت مصرف برق وجود دارد. در این زمان، حالت كم مصرف در دسترس نیست. هرگاه كه این قابلیت در دسترس قرار گرفت، این مطلب را به روز خواهم کرد​.

صد​ا

صدای این ماینر بلندتر از هر ماینری است که تا بحال با آن كار كرده ام. با استفاده از یك اپلیكیشن موبایلی میزان صدا را اندازه گرفتم. میزان صدای ماینر در نزدیكی ورودی هوای ماینر، 68 دسی بل بود. صدای اندازه گیری شده در سمت Exhaust بیش از ۷۸ دسی بل را نشان می دادند. یک ابزار اندازه گیری دقیق‌تر می‌تواند مفید باشد، اما اگر شما می‌خواهید از این ماینر در یک محیط مسکونی استفاده کنید، باید عایق سازی صدا را در نظر بگیرید این کار را می توان مطابق با تنظیمات من انجام داد، اما توصیه نمی‌کنم که این ماینر را در یک فضای مسكونی و بدون برنامه ای برای عایق سازی صدا نصب كنید.

بسته‌بندی و مشخصات ظاهر​ی

ماینر با یك بسته‌بندی استاندارد خاص MicroBT به دست من رسید هیچ آسیبی ندیده بود و وقتی دستگاه را به آهستگی چرخاندم تا اجزای شل و یا آسیب‌دیده آن را بررسی كنم، همه چیز امن بود. این ماینر از مدل M10 بزرگ‌تر و سنگین‌تر است اما در کل ظاهر مشابهی دارد​.

مشخصات تبلیغات​ی

Hashrate - 65 TH/S +/- 5%

Power Consumption - 3120 W +/- 10%

Efficiency - 48W/TH

Size: 39cm Length x 15.5cm Width x 24cm height

Weight - 10.75 kg

Operating Temperatures - -5C - 35C

Power Specs - 200V-240V ** MicroBT English site rates up to

300V.

نظر شخصی من: به طور کلی من از این ماینر راضی هستم و یکی دیگر از سری‌ m۲۰ را خواهم خرید. دقیقاً مطابق با مشخصات اعلام شده به دست من رسید و روزهایی که دما به بیش از ۳۰ درجه سانتیگراد می رسید نیز هیچ مشکلی در ماینر مشاهده نكردم. از اینكه حالت كم مصرف آن در دسترس نبود ناامید شدم و امیدوارم این قابلیت نیز به زودی به آن اضافه شود. برای اجرای ماینر در روزهای گرم به این نکته اشاره کردم که وجود قابلیت تغییر حالت مصرف برق، مناسب خواهد بود. ​

به اشتراک بگذارید

پیشنهاد میکنیم این پست ها را هم بخوانید

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید