ارز مدرن

ارز مدرن

صرافى ارزديجيتال كوين بيس به يك ميليون بيتكوين دست خواهد يافت.
صرافى مطرح آمریکایی کوین بیس به زودی یک میلیون بیت کوین در کیف پول های آفلاین خود در اختیار خواهد داشت.

طبق اطلاعات منبع خبری لانگ هش (Longhash) که در تاریخ ۲۳ ژانویه عرضه شده است، کیف پول های آفلاین کوین بیس تا تاریخ ۱ ژانویه تقریبا ۹۷۰,۰۰۰ بیت کوین در اختیار داشتند.

فاصله اندک کوین بیس با یک میلیون بیت كوين
اگر رشد فعلی کوین بیس ادامه داشته باشد، این شرکت تا ماه فوریه به یک میلیون بیت کوین دست خواهد یافت.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

پس از یک سری توییت های طولانی و رمزنگاری شده در مورد بيتكوين ، مدیر عامل شركت اسپيس ايكس و تسلا ،اليون ماسك موضع خود را در مورد رمز ارز در یک پادکست 20 ژانویه اعلام كرد كه مخالف رمزارز نيست اما رمزارز مى بايست در چارچوب قانونى باشد و نبايد براى معاملات غيرقانونى استفاده شود. وی اذعان داشت: "تراکنش هایی وجود دارد که در محدوده قانون نیست - بدیهی است که در کشورهای مختلف قوانین بسیاری وجود دارد - و به طور معمول برای این معاملات از پول نقد استفاده می شود. اما برای اینکه معاملات غیرقانونی اتفاق بیفتد ، پول نقد نیز باید برای معاملات قانونی استفاده شود. شما به یک پل غیرقانونی قانونی احتیاج دارید. اینجاست که کریپتو وارد می شود. "
ماسك خاطرنشان كرد: استفاده از پول نقد سخت تر شده و بعضي بانكها در مرحله ورشكستگى هستند، اما شما باید یک پل قانونی غیر قانونی داشته باشید. بنابراین، رمزارز به طور موثر به عنوان جایگزینی برای پول نقد است.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

تيم هاى ونزوئلا در حال توسعه شبكه مش غيرمتمركز بر مبناى سيستم آفلاين راديويى جهت ارتباط با بيتكوين هستند.
كشور ونزوئلا در حال توسعهLocha لوچا که یک شبکه مش غیر متمرکز است و برای برقراری ارتباط با بیت کوین(BTC) به اینترنت متکی نیست اقدام کرده اند. اين سیستم براساس امواج راديويى آفلاين، در پاسخ به قطع مکرر برق و اینترنت در ونزوئلا ايجاد شد.

اين پروژه یک پروژه منبع باز به رهبری رندی بریتو ، عضو سازمان بیت کوین ونزوئلا است. مورد اصلی استفاده آن برای موقعیت های بحرانی مانند ونزوئلا و ایران است ، جایی که مسائل زیرساختی یا محدودیت های دولت اغلب منجر به خاموش شدن طولانی اینترنت می شود.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

شركت بيت پى بزرگترين شركت پرداخت ارزديجيتال ريپل را اضافه كرد.
پرداخت «بیت‌پی»، پلتفرمی است که با استفاده از آن کاربران می‌توانند در فروشگاه‌های مختلفی که ارزهای دیجیتال را به شکل مستقیم قبول نمی‌کنند، مبلغ خرید را با استفاده از این ارزها پرداخت کنند. حالا این پلتفرم اعلام کرده است که ریپل را نیز به جمع ارزهای پشتیبانی‌شده خود اضافه می‌کند.

تونی گالیپی» (Tony Gallippi)، بنیان‌گذار بیت‌پی این خبر را که ابتدا توسط علاقه‌مندان ریپل منتشر شده بود و بعداً توسط خود او ریتوییت شد، تایید کرد. در این توییت آمده است:

ریپل با بیت‌پی همکاری خواهد کرد! از هفته بعد می‌توانید با XRP گیفت کارت بخرید، حتی برای آمازون! نرم‌افزار را نصب و خودتان را راحت کنید و از فروشگاه‌های مورد علاقه خود بخواهید این قابلیت را به خدمات خود اضافه نمایند.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

عرضه هاردفورك جديد كاردانو در ماه فوريه

چارلز هاسکینسون موسس و مدیرعامل (شرکت بلاکچینی پشتیبان ارز کاردانو) بیان کرد که در اواسط ماه فوریه (اواخر بهمن ماه) هارد فورکی برای این کوین ایجاد خواهد شد.

در اواسط ماه فوریه هارد فورک OBFT اجرا می شود. ما در حال مکاتبات با صرافی ها هستیم و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که تمام زیرساخت ها برای این هارد فورک آماده هستند. در حال حاضر اکثر زیرساخت ها برای این هارد فورک آماده هستند که یعنی در واسط فوریه این هارد فورک اجرایی می شود.
هاسکینسون همچنین بیان کرد که ادغام کیف پول سخت افزاری لجر با نرم افزار کیف پول کاردانو تقریبا انجام شده است.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟


شیف یکی از طرفداران طلا که پس از آنکه بیت کوین های خود را از دست داد و کیف پول خود را مقصر این اتفاق دانست، با حمایت یکی از افراد برجسته جامعه ارزهای دیجیتال مواجه شد.
ویتالیک بوترین موسس اتریوم، مقابل طرفداران بیت کوین که از غفلت پیتر شیف انتقاد کرده اند ایستاد و از ایجاد فناوری کیف پول بهتری صحبت کرد که می‌تواند با بازیابی اجتماعی به عنوان یکی از راهکارها، امنیت کیف پول را تامین کند.
بوترین در این خصوص گفت: از افرادی که پاسخ می‌دهند “ارزهای دیجیتال همین است” یا “این وظیفه تو است که بسیار مراقب کیف پول خود باشی و از سیدها در سه جای مختلف بک آپ بگیری” ناامید شده ام. ما می‌توانیم فناوری کیف پول بهتری برای امنیت آسانتر ایجاد کنیم.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 10:40

سرزنش بيتكوين توسط پيتر شيف

پیتر شیف رمز عبور کیف پول خود را فراموش کرده و بیت کوین را سرزنش می كند.
پیتر شیف ، منتقد و كارشناس معروف كريپتو كه از مديران دارايى و طرفداران آزاديخواه طلا مى باشد، در توییتراذعان داشت از آنجايى كه رمز عبور كيف پول خود را فراموش كرده، بيت كوين او اکنون ذاتاً بی ارزش است و هیچ ارزشى ندارد و عدم علاقه خود به بيت كوين را نشان داد. اين اتفاق هنگامى رخ داد كه کیف پولش به نوعی خراب شد و رمز ورودش دیگر معتبر نیست. با این حال ، مورگان کریک و آنتونی پامپلیانو ، از فعالان اين حوزه اعلام كردند که شیف رمز عبور خود را به سادگی فراموش كرده و مقصر خودش هست و حالا سعی دارد كه بیت کوین را مقصر نشان داد.
اين اتفاق اهميت نگهدارى رمز عبور كيف پولها را بيشتر از قبل روشن كرد.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

ادعاى كريگ رايت در خصوص دسترسى به يك ميليون بيتكوين

کریگ رایت، چهره ای که ممکن است ساتوشی ناکاموتو باشد امروز به دادگاه گفت که وی کلیدهای دستیابی به ثروت کریپتو
8.9 میلیارد دلاری Tulip Trust را دریافت کرده است.
كريگ رایت (Craig Wright)، مدعی قدیمی و دروغین خالق بیت کوین، پس از آنکه توافق خود با وراث دیوید کلیمن (David Kleiman) را فسخ کرد، به دادگاه تعهد داد که تا مدارک جدیدی دال بر اثبات مالکیتش در خصوص ۱ میلیون بیت کوین مورد بحث را ارائه كند.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

انتقال بزرگ بيتكوين همراه با بازار گاوى و افزايشى آن
به نقل از بيت كوينيست، جابجايى بزرگ بيتكوين دقیقاً در حالی رخ داد که بیت کوین با افزايش دیگری روبرو شد و سطح مقاومت 8،700 دلاری را پشت سر گذاشت. تجزیه و تحلیل بلاکچین نشان مى دهد که انتقال بین کیف پولهای سرد آفلاين متعلق به صرافى بيت فينكس Bitfinex اتفاق افتاده است. این انتقال همچنین با یکی از جالب توجه ترین افزايش ها Bitcoin SV (BSV) همزمان بوده که رکورد قیمت را در روز گذشته شكسته است.

علی رغم مشكلات و جابجايى هاي بالاى بيت كوين، صرافى بيت فينكس Bitfinexهمچنان یکی از بزرگترین دارندگان BTC است. معاملات نهنگ با اين حجم و مقياس بزرگ معمولاً هر چند ماه یک بار اتفاق می افتد كه در سال 2019 دوبار جايجايى در اين مقياس بزرگ گزارش شده است.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

شنبه, 28 دی 1398 ساعت 13:18

تعريف كيف پول سرد

می‌خواهیم درباره امن‌ترین نوع کیف پول ارزهای دیجیتالی، که کیف پول ذخیره سرد نام دارد توضیح دهیم. ذخیره‌سازی سرد به هر نوع از کیف پول اطلاق می‌شود که مستقل از نوع اتصال به اینترنت است و بنابراین نمی‌توان از راه دور آن را هک نمود. نمونه‌هایی از ذخیره‌سازی سرد، کیف پول‌های سخت‌افزاری، کیف پول‌های کاغذی هستند. از انواع این نوع کیف پول، “كيف پول سخت افزارى لجر” را مى توان نام برد.

احساس شما از خواندن این مطلب ؟

صفحه1 از69

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

  

جدیدترین ارسال ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید