ارز مدرن

ارز مدرن

ارزديجيتال اتريوم ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ ، از 6 ماه مى 2018 برای اولین بار به سطح 900 دلار رسیده است. سقف بازار آن اکنون بار دیگر به 91.7 میلیارد دلار رسیده است و از Godman Sachs ، Uber و سايت غول سفر Booking.com پیشی گرفته است.  در 3 ژانویه ، بر اساس داده های ارائه شده توسط DeFi Pulse ، اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) که عمدتا توسط بلاکچین Ethereum تأمین می شود ، 15 میلیارد دلار از ارزش کل قفل شده را نیز كسب كرده است.

اتریوم در حال اعمال فشار به بازار کریپتو به خصوص بیت کوین است. قیمت بیت کوین به بالای 19،000 دلار رسیده و باعث شده است تا ETH به 600 دلار افزایش یابد.  اتریوم از سال 2019 به پایان یک دوره انباشت طولانی نزدیک شد ، که بسیار شبیه به محدوده ای است که بیت کوین اخیراً قبل از حرکت عظیم خود که توسط یک معامله گران حرفه ای مشاهده شد، قرار بگیرد.  برخی از تحلیلگرات معتقدند که اتریوم می تواند در آستانه افزایش عظیم سهمی وار باشد.

چهارشنبه, 26 آذر 1399 00:47

بیت‌کوین هرگز هک نمی‌شود

فعالان حوزه ارزديجيتال در پی انتشار خبر هک خزانه‌داری ایالات متحده واکنش نشان داده و اعلام كردند: بیت‌کوین هرگز هک نمى شود!  براساس یک گزارش ، هکرها وزارت خزانه داری ایالات متحده و همچنین اداره ارتباطات و اطلاعات ملی (NTIA) را هك کردند. فعالان رمزنگاری به مزایای بیت کوین در پاسخ به هک اشاره کردند.  رئیس اکسچنج کراکن ، دن هلد گفت بیت کوین هرگز هک نمی شود. آنتونی "پمپ" نیز عقیده مثبت خود در مورد بیت کوین را مجددا ابراز كرد.

تحلیل تکنیکال ریپل: ۲۴ آذر ۹۹ 

ریپل تحت فشار و سقوط قیمتی قرار دارد.

نمودار روزانه چشم انداز خرسی و نزولی را تأیید می کند و حاکی از آن است که حمایت مهم بعدی در میانگین متحرک 50 است.  به همین ترتیب ، RSI در یک حرکت شیب دار است اما هنوز به منطقه فروش بیش از حد برخورد نکرده است.  این می تواند به معنای آن باشد که خرس های XRP قبل از شروع بهبودی هنوز فضای کافی برای کاوش دارند.

نمودار روزانه XRP / USD

 از طرف دیگر ، اگر Ripple روزانه بالای 0.5 دلار باشد، تصویر نزولی باطل می شود.  علاوه بر این ، پشتیبانی در مرز پایین کانال و همچنین میانگین متحرک ساده 200 در 4 ساعته در صورت ثابت ماندن روند صعودی را تضمین می کند.  مهمترین حرکت صعودی برای XRP عبور از مانع 0.6 دلار است.

 نمودار روزانه ریپل

 

نرخ اسپات کنونی: $0.495

نرخ تغییر نسبی: -0.02

منبع: coingape

اتریوم در حال یافتن یک حمایت قوی در نزدیکی سطح 582 و 580 دلار است.  همچنین یک خط روند صعودی عمده با حمایت نزدیک به 579 دلار در نمودار ساعتی ETH / USD وجود دارد. خط روند همزمان با 50٪ اصلاح سطح فیبوناچی حرکت صعودی از پایین حرکت 563 دلار به پایین 594 دلار است.

 

 در حالت صعودی ، گاوها با موانعی نزدیک به سطح 592 و 594 دلار روبرو هستند.  همچنین یک خط روند نزولی متصل با مقاومت 592 دلار در همان نمودار وجود دارد. مقاومت اصلی هنوز نزدیک به سطح 600 دلار است.  

 

 اگر اتریوم نتواند سطح مقاومت 592 و 594 دلار را بشکند ، می تواند یک اصلاح نزولی را شروع کند.  یک منطقه پشتیبانی اولیه در نزدیکی سطح 580 دلار در حال شکل گیری است.

 

 حمایت عمده بعدی نزدیک به منطقه 578 دلار و سپس 570 دلار است. 

 

 شاخص های فنی تحلیل تکنیکال

 

 شاخص ساعتی MACD - MACD برای ETH / USD به تدریج در منطقه صعودی حرکت می کند.

 شاخص ساعتی RSI - RSI برای ETH / USD در حال حاضر در حال کاهش است و به سطح 50 می رسد.

 

 سطح حمایت اصلی - 580 دلار

 سطح مقاومت اصلی - 594 دلار

منبع:newsbtc

مقاومت فوری در نزدیکی سطح 19،320 دلار یا سطح اصلاحی فیبو 76.4٪ اصلاح شده در روند نزولی اخیر وجود دارد که از بالاترین قیمت 19،433 دلار به پایین ترین سطح 18،959 دلار رسیده است. 

در حالت اعلام شده ، شانس زیادی برای یک حرکت صعودی قوی بالاتر از مقاومت 19،500 دلار وجود دارد.  مقاومت عمده بعدی نزدیک به سطح 19،800 دلار است و پس از آن 20K دلار است.

 

 ریزش ها در BTC پشتیبانی می شود؟

 اگر بیت کوین اصلاح نزولی کوتاه مدت را شروع کند ، می تواند پشتیبانی را در نزدیکی سطح 19200 دلار یا خط روند مثلث شکسته پیدا کند.  اولین پشتیبانی کلیدی نزدیک به سطح 19،150 دلار است.

 

 حمایت اصلی اکنون در نزدیکی سطح 19000 دلار و حتى می تواند قیمت را در کوتاه مدت به سطح پشتیبانی 18،500 دلار برساند.

 

 شاخص های فنی تحلیل تکنیکال:

 

شاخص  ساعتی MACD - MACD به آرامی در منطقه صعودی سرعت می گیرد.

 شاخص ساعتی RSI (شاخص مقاومت نسبی) - RSI برای BTC / USD در حال حاضر بسیار بالاتر از سطح 50 است.

 

 سطح حمایت اصلی - 19،150 دلار و پس از آن 19،000 دلار. 

 سطح مقاومت اصلی - 19،320 ، 19،500 و 19،800 دلار.

هنگامی که شروع به ذخیره سازی  اتریوم  2.0می کنید ، دارایی های شما حداقل تا 1 سال قفل می شودتا شروع مرحله بعدی   که فاز اتریوم 1.5 و نقشه راه توسعه Ethereum  می باشد. طبق پروژهاتریوم ، انتظار می رود فاز 1.5 در سال 2021 انجام شود ، اما ممکن است تغییر کند و به پیشرفت پروژه بستگی دارد. ممکن است دوره قفل 1 ساله تمدید شود.

حداقل میزان اتریوم برای شرکت در این فاز ۳۲ اتریوم می باشد. به صورت ماهیانه 0.3675 اتریوم به عنوان پاداش به شما تخصیص داده می شود که به میزان سالیانه 4.40 اتریوم خواهد بود. میزان بهره دریافتی به صورت 13.78% می باشد.

چطور به اتریوم ۲.۰ کوچ کنیم؟

کاربران موجود در زنجیره Ethereum 1.0 می توانند اترهای خود را در یک قرارداد هوشمند قفل کنند و سپس همان مقدار را د زنجیره پاداش دهی بیکن Beacon در Ethereum 2.0 به آنها اعتبار می دهند. در آن زمان آنها قادر خواهند بود که اتر را درگیر کنند و مستقیماً در زنجیره Ethereum 2.0 پاداش دریافت کنند.

قابل ذکر است که حداقل میزان اتریوم جهت شرکت در این زنجیره ۳۲ می باشد.

در صورت انصراف چه مدت اتریوم من مدت قفل خواهد شد؟ هنگامی که می خواهید ETH را از اعتبار سنجی خود خارج کنید ، یک صف برداشت وجود دارد. اگر هیچ صف وجود نداشته باشد ، حداقل زمان برداشت 18 ساعت است و بسته به تعداد افرادی که در آن زمان خارج می شوند به صورت پویا تنظیم می شود.

به چه نرم افزاری برای اجرا نیاز دارم؟ دو نوع اصلی از نرم افزار وجود دارد که باید هنگام استفاده از Ethereum از آنها آگاه باشید:

  • برنامه نودهای بیکن Beacon:این مرکز برای اعتبار سنجی های شماست. حالت متعارف را ذخیره می کند ، نظیرها و همگام سازی ورودی را کنترل می کند ، بلوک ها و تصدیق ها را منتشر می کند. دارای یک سرور است که مشتری می تواند به آن متصل شود و یک API عمومی ارائه می دهد.
  • مشتری های اعتبار سنج: که با نود بیکن و بلاکها در ارتباط هست.

منبع سایت: stakingrewards

نمودار 4 ساعته قیمت ‌بیت‌کوین، نشانگر واگرایی صعودی بوده که نوید پامپ قیمتی را می دهد. هم چنین بیت کوین در دو روز گذشته تا 1700 دلار افزایش قیمتی داشته و‌ اکنون با قیمت بیش از 19 هزار دلار معامله می شود. ارزش بازار رمزارزها امروز 13 دسامبر نیز تا 20 میلیارد دلار افزایش یافته است. 

یکی از دلایل افزایش قیمتی بيتكوين خريدها با حجم بالای گری اسکیل و مایکرواستراتژی هست. 

هم چنین گری‌اسکیل (Grayscale) به‌تازگی برای صندوق سرمایه‌گذاری خود، بیش از ۷۴ میلیون دلار اتر خرید و در همين راستا قیمت اتریوم نيز افزایشی شد.

کیف پول Lumi ، یک کیف پول رمزنگاری شده است که با Apple Pay ادغام شده و تنها با یک کلیک، 383 میلیون کاربر می توانند بیت کوین یا اتریوم خریداری کنند.  اکنون می توانید Bitcoin ، Ethereum و سایر کوین ها را در کیف پول Lumi اپل خریداری کنید.  این کیف پول به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال خود را خیلی راحت در داخل برنامه کیف پول فقط با یک کلیک خریداری کنند. "  مراحل کار به سادگی کلیک کردن بر روی خرید ، وارد کردن مبلغ ، برای انتخاب Apple Pay است.

یک افزونه جدید رمزنگاری (EthereumAds) به ناشران وردپرس امکان می دهد درآمد آگهی را مستقیماً در کیف پول های (ETH) خود دریافت کنند.  این افزونه ناشران محتوا را قادر می سازد تا فضای تبلیغاتی اتریوم را با استفاده از قراردادهای هوشمند به حراج بگذارند. افزونه وردپرس قصد دارد با Google AdSense رقابت کند.  افزونه تبلیغات جدید برای هر نوع محتوایی مانند وب سایت ها ، وبلاگ ها ، بیلبوردها قابل استفاده است و محدود به محتوای مربوط به رمزنگاری نیست.

صفحه1 از132

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید