تفاوت كيف پول سخت افزارى ترزور و لجر

تفاوت كيف پول ترزور و لجر

تفاوت اول:بدنه كيف پول ترزور از جنس پلاستيك است در حاليكه بدنه كيف پول لجر از جنس فلز ضد خش مى باشد. این تفاوت باعث شده لجر نانو اس ظاهر جذاب تری داشته باشد و مهمتر از آن لجر نانو اس با بدنه ی فلزی در برابر آسیب مقاوم تر خواهد بود. اگر چه هر دو کیف پول مقاوم هستند، اما بدنه ی لجر نانو آن را نسبت به کیف پول ترزور مقاوم تر ساخته است.
تفاوت دوم:
‎روی هر دو دستگاه، دو عدد دکمه تعبیه شده که برای مدیریت نرم آفزار ها استفاده می شوند. قابل ذکر است که دکمه های ترزور بدليل فاصله بيشتر، راحتر از لجر قابل استفاده هستند.
تفاوت سوم:
‎اندازه کیف پول لجر نانو اس از ترزور کوچک تر است. شاید همین اختلاف در اندازه باعث کوچک تر بودن صفحه نمایش و نزدیک بودن دکمه ها در لجر نانو باشد. ابعاد کیف پول ها به صورت زیر می باشند:
* ترزور: 59 mm x 30 mm x 6 mm
* لجر: 98 mm x 18 mm x 9 mm
تفاوت چهارم: بحث امنيتي
‎كيف پول لجر نانو اس به دليل نصب
‎ تراشه های فوق امنیتی كيف پول ايمن ترى مى باشد. این مدل از تراشه ها امنیت بسیار بالایی دارند. شما مطمئن خواهید بود که آدرس رمز شما در امن ترین حالت ممکن نگه داری می شود.
‎این در حالی است که ترزور حرف زیادی برای گفتن در این زمینه ندارد. این کمپانی اعتقاد دارد که با محدود کردن راه های اتصال به این کیف پول امنیت آن افزایش می یابد. به همین دلیل است که امکان متصل شدن به کیف پول ترزور از طریق وای فای، بلوتوث و NFC و يا اثر انگشت نيست.
تفاوت پنجم: پشتيبانى ارزها
لجر تعداد ارزهاى بيشترى را پشتيبانى مى كند. مهمترين ارزى كه ترزور مدل وان پشتيبانى نمى كند ريپل هست.
تفاوت ششم: مقايسه قيمتي
ترزور قيمت بالاتر دارد و مدل T آن حدودا ١٧٠ دلار قيمت دارد در حاليكه لجر نانو ايكس حدودا ١٢٠ دلار مى باشد.

به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

جدیدترین ارسال ها

ما را دنبال کنید