امکان ترید قبل از انشعاب برای بیت کوین کش در صرافی Poloniex

صرافی Poloniex اعلام کرد امکان ترید قبل از انشعاب برای بیت کوین کش وجود دارد

این صرافی روز سه شنبه اعلام کرد اولین صرافی رمز ارز خواهد بود که اجازه ترید قبل از انشعاب (Pre-Fork trading) را برای بیت کوین کش (BCH) فراهم خواهد کرد. این صرافی این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد که بیت کوین کش خود را به هر یک از دو توکن bitcoin cash ABC و bitcoin cash SV تبدیل کنند.

Poloniex با این کار تجربه جدیدی برای کاربران فراهم آورده و باعث می شود که قبل از فورک نظرات و میزان حمایت آنها از هر یک از توکن ها آشکار شود. صرافی مذکور بعد از فورک هم از این دو توکن پشتیبانی خواهد کرد و افراد می توانند به معامله هر یک از آنها ادامه دهند.

برای دستیابی به این توکن ها ابتدا باید افراد بیت کوین کش خود را در Poloniex سپرده و سپس آن را به BCHABC یا BCHSV تبدیل کنند. البته کاربران با استفاده از بیت کوین و USDC هم می توانند به خرید این دو توکن اقدام کنند. مشتریان قادرند این توکن ها را هر وقت بخواهند در داخل صرافی به بیت کوین، بیت کوین کش و یا USDC تبدیل و پول خود را برداشت کنند، اما برداشت توکن های BCHABC و BCHSV تا مدتی بعد از فورک امکان پذیر نخواهد بود.

 

انشعاب های سخت بیت کوین کش

BCH سالانه دو بار انشعاب سخت (hard fork) دارد و هدف از این انشعاب ها این است که توسعه دهندگان این فرصت را داشته باشند که آپگرید های جدید خود را بر پروتکل اعمال کنند حتی اگر این آپگرید ها و ارتقاها با نسخه های قبلی هم سازگار نباشد.

انشعاب سخت 15 نوامبر دومین انشعاب سخت BCH بعد از انشعاب از بیت کوین می باشد و بعد از مدت ها اختلاف نظر و عدم توافق بود که این هارد فورک اجرایی شد. اختلاف اصلی بر سر نحوه تطابق بیت کوین کش با قرارداد های هوشمند و توکن های مبتنی بر بیت کوین کش است.

در حال حاضر BCHABC با استقبال بیشتری از جانب کاربران مواجه شده و با قیمتی حدود 6 برابر BCHSV مبادله می شود. این توکن ها قبل از فورک مجموعا با قیمتی بیشتر از قیمت فعلی بیت کوین کش در حال معامله هستند که در آینده با افزایش نقدینگی این روند تغییر خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید

پیشنهاد میکنیم این پست ها را هم بخوانید

آموزش راه اندازی آنت ماینر برای استخر Sl

سه راه برای برگرداندن به تنظیمات کارخانه

زی کش (ZCASH) چیست؟

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید