رمزارز ریپل در هفته گذشته صعود زيادي را تجربه کرده و ٣٠ درصد پامپ شد!

یپل با 0.31 دلار بالاترین قیمت از ماه فوریه را به خود اختصاص داد. ریپل، سومین رمزارز بزرگ بازار کریپتوکارنسی، 0.25 دلار را رد کرد و از خطوط مقاومتی گذشت. ظهور XRP همراه با احساسات صعودی است که در این ماه در بازار رمزنگاری پراکنده شده، همراه است. به همین ترتیب، اتریوم و بیت کوین بالاترین قیمت را از همان ژوئن و آگوست 2019 بدست آوردند. این در حالی است که معامله گران XRP مدتی را صبر کردند تا به حالت صعودی دست یابند، اما مدت زمان انتظار جهت رشد این ارز دیجیتال آنقدر زیاد شد که XRP از اواخر فوریه سال 2020 این چنین رشدی نداشته است.

تعداد اکانت ‌های دارای بیش از یک‌میلیون ريپل به میزان ٣.٧ درصد افزایش‌ یافته و ٣٠ نهنگ جدید طی دو هفته گذشته ‌در بازار كريپتوكارنسي اين رمز ارز را خریدارى و روى آن سرمايه گذارى كردند. اين ارزديجيتال جز ٢٠ ارز پر سود هفته جارى قلمداد شد. يكى از دلايل رشد XRP، اين است كه سرمایه‌گذاران بزرگ و نهنگ هاى آن اکنون تا ٢.٤ میلیون دلار ریپل ذخيره كرده اند که این امر موجب صعود قیمتی آن شده است.

به اشتراک بگذارید

پیشنهاد میکنیم این پست ها را هم بخوانید

مقایسه انت ماینر و ریگ کارت گرافیک

مشکلات احتمالی آنت ماینر و راه حل های آن

ریپل (Ripple) چیست؟

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

ارز مدرن درباره  کریپتو کارنسی ها، مطالب آموزشی،  اخبار روز و مطالب تحلیلی را نگارش می کند و همواره به روز ترین مطالب رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

مطالب پر بازدید

ما را دنبال کنید